Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
  Yardım

Lütfen Dikkatlice Okuyalım!

Yapılan bazı yorumlarda özellikle ses kayması sorunu ve donan filmler üzerinde durulmuş. Gelişi güzel herkes bir şeyler söyleyince bu açıklamayı yapma gereği duyduk…

  • Filmlerde Ses Kayması Sorunu; Bu sorun bilgisayar bağlantı akışlarının gidip gelmesi ve flash playerlerin kasılması (zorlanması) sonucu oluşur. İzlediğiniz filmlerde ses sorunu varsa (genelde 2.partdan veya 3.parttan itibaren ortaya çıkar) Lütfen tarayıcı geçmişlerini ve çerezlerini siliniz. Sayfayı yenileyiniz. Her iki partda bir yenileme yaparsanız sorunsuz izleyebilirsiniz.

  • Filmlerde Donma ve Geç Dolma sorunu; Bu sorunun 3 sebebi vardır.

  1. Unutmayınız ki videolar üçüncü taraf sitelerinden alınmaktadır. (Facebook, Google, Youtube vb.) Bu siteler günün belli saatlerinde yoğunluk yaşarlar ve bu yoğunluk oluşunca filmler donar veya geç dolar. Bu durumda yapmanız gereken Play tuşuna basarak filmi başlatmak ve Play tuşu ile tekrar durdurmak. 5 dk bekleyip tekrar oynatınız…

  2. ​Bağlantılarınız yavaş ise filmler yavaş dolar ve donar. Türk Telekom kaynaklı olan bu sorunun çözümü için ttnet veya hangi firmayı kullanıyorsanız telefon açıp internetin yavaşlığını bildiriniz…Veya filmleri yoğunluğun az olduğu gece saatlerinde izlemeye çalışınız.

  3. ​Bilgisayar, Tarayıcı ve Flash Player kaynaklı sorunlardan dolayı bu sorunu yaşayabilirsiniz. Ekran kartı ve Ram Bellek miktarı düşük makinelerde bu sorunlar ortaya çıkar. Çünkü bilgisayarınız kaldırmıyordur. Tarayıcılarınızı haftada bir temizleyiniz. Biriken çerezler ve geçmiş yavaşlatma ve sesde kayma sorunlarına yol açar… Temizleme ve sorunları gidermek için CClaner programını öneririz. Ayrıca Mozilla firefox ve Google Chrome’nin son sürümlerini kullanınız. Son olarak flash playerinizi güncelleyiniz.


Saygılarımızla…

moviefilmizle.com yönetimi..